poniedziałek, 3 czerwca 2013

Kolczyki z perłami.

Wygląda na to że maj był dla mnie kompletnie bezowocnym miesiącem, nie mam pojęcia czemu. Jakoś tak wyszło... ;) Ani kolczyka, ani wisiorka, nic... cisza :D
Dziś ciszę przerywam. Pokazuję kolczyki  z perłami, wykonane z miedzi. Bigle ze srebra. Czasem myśle ze powinnam sie porządnie nawywijać w biżuterii, ale teraz pasują mi takie proste, lutowane formy. Na szaleństwo przyjdzie czas.

Spotkała mnie też mała przyjemność ;) Mój profil twórcy, z przykładowymi pracami, został przedstawiony w e-magazynie Graffus art&design
dokładnie tutaj http://www.graffus.com/artykuly/w-graffusie/pod-wplywem-chwili 
Nie ma tam specjalnie zbyt wiele prywatnych treści, bo niestety ja jestem z tych, co nie potrafią pisać o sobie, a juz na pewno pisać dobrze ;)

Fotki:
Niech już w końcu przestanie padać ten deszcz!

11 komentarzy:

 1. Nie wymyślaj kobieto z tymi zawijasami! Nawet takie niby proste według Ciebie formy są powalające. Mówi Ci to wierna fanka!
  pozdrawiam słonecznie,
  Ag.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne! Jak wszystkie Twoje projekty! A deszcz na pewno przestanie padać Pytanie tylko kiedy:) Pozdrawiam i gratuluję obecności " na łamach" :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To są proste formy?
  Wow, to nie wyobrazam sobie tych zawinietych duzo bardziej :)
  Rewelacja jak zwykle, az ciary przechodza jak patrzę na Twoje wyroby :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Agata (Inaurem), Sepia, Kararelka - dzięki dziewczyny :)) Może faktycznie czasem przesadzam z oceną prac, ale ciągle wydaje mi się że powinnam coś robić bardzo skomplikowanego, iść coraz dalej i dalej... ;) Jeśli zrobię powiedzmy taką prostą pracę jak ta, to dziwnie się czuję...Chociaż kolczyki trochę pracy wymagały.

  OdpowiedzUsuń
 5. Marzenko kolczyki wylądają pięknie :) Perełki świetnie się komponują.

  OdpowiedzUsuń
 6. Marzenko gratuluję publikacji! A te "proste" kolczyki są bajeczne :)

  OdpowiedzUsuń