poniedziałek, 13 stycznia 2014

Podsumowanie akcji Biżuteryji dla WOŚP

W tym roku dzięki aukcjom Biżuteryjki dla WOŚP  udało się zebrać sumę 41 137, 21 zł !! :))

Przepiękna kwota :) Choć nie obyło się bez problemów... Nie ukrywam że w tej radości jest też troszkę mojego żalu. W momencie kiedy zostało kilkadziesiąt minut do licytacji niektórych bransolet, w tym również dwóch z moim udziałem  -  w czerni i z ciemnymi perłami, Allegro zaczęło mieć problemy techniczne. W skutek czego nie można się było zalogować i licytować również. Dlatego kilka aukcji, w tym dwie wspomniane przeze mnie powyżej, pozostało z ceną taką, jaką miały wcześniej... No cóż, platforma zrekompensowała te problemy zwykłym użytkownikom, umożliwiając im ponowne wznowienie aukcji, ale nie umożliwiła tego aukcjom dla WOŚP.... bez komentarza!...
 Całe szczęście że szybko problem rozwiązano, i następne finały licytacji odbyły się już bez problemów. Również finalna cena bransolety mix metali wąż, sprawiła że pojawił mi się wielki uśmiech na twarzy :) Dziękujemy :) :D Jestem dumna że mogłam wziąć udział w tej akcji, i dołożyć maleńki wkład w to wielkie wydarzenie :)

3 komentarze:

  1. Piękna kwota sie uzbierała. Ale były emocje.

    OdpowiedzUsuń
  2. Emocje były nieziemskie :) ja co prawda zapisałam się na ostatnią chwilkę, ale bardzo się cieszę, że się udało. Co do allegro to faktycznie lepiej no comment;/..., ale jest sie z czego cieszyć, bo uzbierało się całkiem sporo :)

    OdpowiedzUsuń