sobota, 24 września 2011

Kolejne plecionki i pierścionek.

Nic mi ostatnio nie wychodzi. Robię coś, niszczę, próbuję od nowa i znowu nic z tego. A nawet jeśli coś zrobię, co mi się spodoba, to i tak to zepsuję na koniec :/ Jakaś klątwa chyba. A raczej zwykła niezdarność. Dlatego z kilku rzeczy które robiłam przez ten tydzień pokazuję tylko dwie - kolczyki i pierwszy w życiu pierścionek.

Proste plecionki - wachlarze (polubiłam te plecionki ze srebra), wykonane z matowych pastylek i 2 mm kuleczek onyksu. Pozostałe elementy srebro pr. 999 i 925.

Pierścionek. Cytryny i granaty. Srebro 925 i 999. Obwód regulowany u góry. Kamienie delikatnie poruszają się i szeleszczą przy każdym ruchu.
I to tyle. Reszta do rozbiórki :(

7 komentarzy:

 1. Plecionki piękne jak zwykle, ale ten pierścionek jest cudowny!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zachwycające :) Pierścionek wyjątkowy... Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Niesamowite są te plecionki! Nie chcę myśleć ile nerwów bym pewnie straciła przy tak misternej robocie. Podziwiam Twój talent. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ita01(Justyna?)Ja podziwiam talent osób które tworzą coś w sutaszu - dla mnie to jest poza zasięgiem, już o tym wiem. A robienie takich plecionek jest wbrew pozorom bardzo relaksujące. Jedyną wadą jest to, że chyba wzrok mi się pogarsza i nie do końca widzę czy coś dobrze zrobiłam :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierścionek - chylę czoła. Jest naprawdę super!

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna biżuteria, a kolczyki marzenie :)

  OdpowiedzUsuń