środa, 4 lipca 2012

Loteria dla Maćka

Nic nie wklejam ostatnio, ale zapewniam że coś robię, eliminuję punkty z listy rzeczy koniecznych do zrobienia ;) Jestem w trakcie pierwszego, zostały mi dwa... Może pierwszy punkt dziś zostanie zrealizowany ;D A jak już skończę te trzy rzeczy, to będę szaleć :D ze szczęścia, bo na pewno nie na urlopie, choć kto wie...
Dzisiaj chciałam Was zachęcić do pomocy w pewnej akcji. Po otrzymanym mailu od mamy Maćka również zadeklarowałam pomoc w zbieraniu rzeczy przeznaczonych na loterię - z chęcią przekażę coś, co sama zrobiłam, może coś jeszcze. Zachęcam Was też abyście się przyłączyły. Może to być wszystko, zabawki, książki, Wasze twory,co tylko możecie. Widzę że wiele znajomych  dziewczyn z blogów także postanowiło pomóc:)) Nie rozpisuję się - tu są szczegóły http://maciej.org.pl/, a także tutaj lista osób, które zadeklarowały pomoc http://maciej.org.pl/?page_id=4127 .
:)Wasza pomoc to też rozsyłanie tej informacji, także nie bądźmy obojętni - dobro powraca!
Do miłego:)

3 komentarze:

 1. Chwalebne! Na pewno warto pomagać... Mama Maćka budzi mój podziw swoją determinacją. Przyłączam się i ja - grono darczyńców jakby częściowo znane, jakże się tu nie przyłączyć:)?
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć :) dziękuje że byłaś u mnie - a ludzi potrzebujących jest tyle...ja sama przez 2 lata pracowałam w wolontariacie dla dzieci z rodzin rozbitych..w tym roku juz mi czasu brakło...ale może na jesienie co wymyślę.
  pozdrawiam ciepło Ania

  OdpowiedzUsuń
 3. Przeczytałam o Maćku u Agnieszki Czerkas...wysłałam kilka fantów na loterię.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń