niedziela, 25 sierpnia 2013

Sztylet z kroplą czarnej krwi ;) oraz aukcja dla Oskarka.

Tak trochę humorystycznie w tytule, ale wystawianie prac w galerii, zwłaszcza w Arsneo, zmusza mnie do dłuższego przyglądania się pracom i wymyślania nazw, które sie nie powtarzają. Czasem przychodzi to łatwo, czasem trudniej ;)
 Duży wisior z plastrem sardonyksu, ametystem i kamieniem księżycowym, miedź. Wisior oksydowany, polerowany. A to jego portrety: ;)
 Na koniec chciałabym też wspomnieć o aukcji charytatywnej dla Oskarka, u którego stwierdzono nowotwór złośliwy. Aukcje są na Allegro, tam też można dowiedzieć się więcej http://allegro.pl/listing/listing.php?string=aukcje+dla+oskarka . Jeśli możecie, to również wspomóżcie aukcje. Udostępniając informacje, licytując lub przekazując swoje prace. Ja zobowiązałam się do przekazania jednej ze swoich prac, prawdopodobnie będą to srebrne sztyfty z ładnymi kamieniami. Trudno jest mi sobie wyobrazić jak to jest mieć chore dziecko, tym bardziej że moja Natalka jest w podobnym wieku. Patrzę na nią jaka jest radosna, żywiołowa, mądra i kochana. Może cieszyć się życiem. Każde dziecko powinno mieć szczęśliwe dzieciństwo...

12 komentarzy:

 1. Wspaniały, jak zawsze. Bardzo lubię Twoje prace w miedzi, Marzenko - bo to piękny jest materiał (gdy tylko w dobre ręce trafia):)
  I zgadzam się z Tobą w pełni, że każdy maluch powinien być szczęśliwy i zdrowy. A to, że jest inaczej, powinno zawsze budzić naszą niezgodę.
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowny wisior i jak misternie wykonany, niesamowicie się prezentuje:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Rewelacyjny. Pięknie sardoniks wygląda w tej miedzi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny jest :) Też się niedługo będę znów brała za druciki, tylko jeszcze tyyyyleeee do nauki, żeby prace wyglądały tak, jak się zamarzy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny wisior! A zwłaszcza ten duży kamień z żyłkami - bardzo ciekawy...
  Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękny wisior :-)Poprzedni zresztą też jest niesamowity :-) Ja zawsze mam problem z wymyśleniem tytułu dla swoich prac ... a jak wstawiam do ArsNeo i okazuj się, że taki tytuł już jest, to ręce opadają :-)))

  OdpowiedzUsuń
 7. Ach piekny ten sztylet :) Nie bylo mnie tu cale wieki ale widze, ze same cuda nawet jeszcze piekniejsze :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękny wisior. Uwielbiam oglądać Twoje prace.

  OdpowiedzUsuń
 9. piekna akcja-polecam

  alez dawno mnie nie bylo- fb rozleniwia :)

  prace jak zawsze cudne a te Twoje skrety :) uwielbiam

  OdpowiedzUsuń